Aranżacja wnętrz

celina

Aranżacja wnętrz

Post autor: celina » wt mar 06, 2018 8:15 am

Architekt wnętrz potrzebny od zaraz. Z tym, że potrzebuję takiego speca, dla którego nowoczesne aranżacje wnętrz nie stanowią problemu. Był ostatnio jeden specjalista, który zaproponował rozwiązania rodem z prl.

wokalista

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: wokalista » wt mar 06, 2018 8:36 am

Generalnie szukaj najlepiej kogoś ze swojej okolicy. Nie wiem skąd jesteś, ale w Wielkopolsce byłbym w stanie Tobie polecić kilku fachowców.

rajder

Post autor: rajder » pn lip 02, 2018 9:26 am

Architekci wnętrz są przydatni, ale nie ufaj im w ciemno. Nie mogą znać się na wszystkim, dlatego warto zapoznać się z tym, co konkretnie proponują. Znam sytuację, w której architekt, wysyłał całą listę rzeczy, którą należy zakupić do sypialni - nie wiedzieć dlaczego na liście był jeden z najgorszych materacy. Na szczęście znajomy szybko się zorientował. Kumpel na szczęście kupił materac z serii Viscotherapy firmy Art Medic. Wypowiadał się o nim w samych superlatywach. Powiedział, że teraz nareszcie czuje, że jego ciało odpoczywa i przy okazji nic mu się nie wbija z plecy, ponieważ materac wykonany jest z pianki termoelastycznej, więc o sprężynach w ogóle nie ma mowy... Także ufaj, ale kontroluj!

docia

Post autor: docia » ndz sie 11, 2019 9:05 am

Ja skorzystałam z pomocy architekta i nie narzekam. Sporo rzeczy trzeba było zmienić, ale wnętrze jest bardzo mocno odmienione. Wcześniej sceptycznie podchodziłam do kwestii dywanów w domu, teraz jednak na nowo je odkrywam. Spora w tym zasługa naszego projektanta i sklepu dywanowy24, który posiada sporo bardzo ciekawych dywanów, które przyciągają wzrok i są solidne.

ODPOWIEDZ