Czy warto mieć ubezpieczenie?

boston

Czy warto mieć ubezpieczenie?

Post autor: boston » ndz maja 27, 2018 4:09 am

Nie chodzi tutaj o podstawowe ubezpieczenie zdrowotne, jednakże o ubezpieczenie dodatkowe, na życie. Wiadomo ,że różne zdarzenia losowe mogą się wydarzyć, warto więc być na nie przygotowanym. Aby lepiej zrozumieć istotę problemu, polecam przeczytać ten artykuł: http://www.easymind.pl/dlaczego-warto-w ... -na-zycie/.
Warto jednak wybrać takiego ubezpieczyciela, u którego zakres ochrony będzie możliwie największy.

artek

Re: Czy warto mieć ubezpieczenie?

Post autor: artek » ndz maja 27, 2018 7:49 pm

Ubezpieczenie dodatkowe zawsze należy mieć. Jeżeli coś się stanie to niestety bez dodatkowego ubezpieczenia nie dostaniemy nic. Złamana ręka? Tracisz 20% wypłaty na L4. Ciężka choroba? Tracisz możliwość zarabiania a jak to u nas bywa na rentę zaczekasz kilka miesięcy.
Jeżeli jednak bierze się ubezpieczenie to warto brać takie, które naprawdę będzie dobre. Warto korzystać z tych rad http://www.wersen.com.pl/czym-charakter ... -na-zycie/, jeżeli chce się mądrze wybrać.

kamieniarz

Post autor: kamieniarz » pt wrz 07, 2018 12:14 pm

Mam ubezpieczenie dodatkowe i nie powiem, nie raz z niego korzystałem, Najbardziej podoba mi się świadczenie za pobyt w szpitalu. Każdy dzień w szpitalu to co najmniej 150 zł. Ostatnio po wypadku samochodowym spędziłem w szpitalu prawie miesiąc, trochę więc na tym udało mi się zarobić, nie mówiąc o reszcie odszkodowania.
A może by tak wykorzystać otoczaki marmurowe, projektując dom?

docia

Post autor: docia » czw sty 24, 2019 11:40 am

Jak najbardziej warto mieć. Miałam ostatnio mały wypadek, jutro idę na usg kostki Gdańsk i będę składała dokumenty o wypłatę odszkodowania za skręconą kostkę, złamany nadgarstek i dwa palce, w skutek pęknięcia schodów w firmie.

ODPOWIEDZ