Znaleziono 13 wyników

autor: eemacarena
wt gru 17, 2019 9:41 am
Forum: Przemysł i gospodarka
Temat: Sezonowy handel
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 68

Sezonowy handel

Mam pytanie o sezonowy handel. Jak najlepiej rozwiązać tę kwestię, by ponosić przy tym możliwie najmniejsze, optymalne koszty? Chodzi o okresowy punkt sprzedaży na 3-4 miesiące. Najbardziej chodzą mi po głowie hale namiotowe Warszawa . Wynajęcie takiej hali na 4 miesiące pewnie wyszłoby taniej niż j...
autor: eemacarena
wt gru 17, 2019 8:31 am
Forum: Przemysł i gospodarka
Temat: Przenoszenie fabryk
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 63

Przenoszenie fabryk

Ostatnio, kilkanaście dni temu, leciał świetny program o tym, jak przenoszone są fabryki, zarówno te małe jak i te duże. Mistrzowsko wykonane przenoszenie maszyn robi wrażenie. Dopiero ten program uświadomił mi, ile rzeczy może pójść nie tak podczas tak pozornie błahej czynności do wykonania.
autor: eemacarena
wt gru 17, 2019 7:38 am
Forum: Hyde Park
Temat: Awaria auta
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 65

Awaria auta

Jak to mawiają, nikt nie jest szczęśliwy, gdy dopadnie go awaria auta. Jeszcze gorzej, gdy ma to miejsce poza granicami kraju. Zaliczyliśmy ostatnio taką przygodę, średnio polecamy. U nas największym problemem było znalezienie firmy, która oferowała abs steuergerät reparatur . Mój niemiecki jest bar...
autor: eemacarena
ndz paź 27, 2019 9:45 am
Forum: Zdrowie i choroby
Temat: uraz barku
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 126

uraz barku

Mój siostrzeniec zaliczył ostatnio upadek na rowerze, niemalże na samo zakończenie sezonu. Mimo, że zdjęcie rtg nie wykazało żadnych złamań, młody ma problemy z ruchomością stawu, jak również ciągle odczuwał bolesności. Załatwiliśmy w Ortopedice usg barku w Gdańsku , gdzie okazało się, że doszło do ...
autor: eemacarena
ndz paź 27, 2019 9:40 am
Forum: Zdrowie i choroby
Temat: Fizjoterapia
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 111

Fizjoterapia

Czy ktoś wie może, w którym ośrodku fizjoterapia w Warszawie jest najefektywniejsza? Potrzebuję ośrodka, gdzie będą w stanie przywrócić trochę sprawności po urazie i długim pobycie w gipsie. Najbliżej mam do Ortopediki, jednakże ze znajomych nikt tam nie był i nie podzieli się wrażeniami, ale jak cz...
autor: eemacarena
pt wrz 27, 2019 7:16 am
Forum: Przemysł i gospodarka
Temat: Pokrywy studni
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 205

Pokrywy studni

Jakiś czas temu pojawiła się informacje, że w gminie będą montowane studnie głębinowe, by móc dywersyfikować źródła pozyskania wody. Sporo osób obawia się, że niejednokrotnie pokrywa szybu studni głębinowych może być skradziona. Czy są jakieś możliwości, by takie pokrywy zabezpieczyć przed kradzieżą?
autor: eemacarena
pt wrz 27, 2019 6:27 am
Forum: Zdrowie i choroby
Temat: Opieka nad starszą osobą
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 423

Re: Opieka nad starszą osobą

Często osoby starsze potrzebują pomocy na wielu płaszczyznach. Czasem potrzebny jest także psycholog Legionowo, który będzie w stanie pomóc z problemami natury emocjonalnej, które w starczym wieku dosyć często się pojawiają.
autor: eemacarena
czw wrz 26, 2019 12:04 pm
Forum: Dom i ogród
Temat: Remont
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 1137

Re: Remont

W czasie remontów należy także zadbać o to, by pewne rzeczy sobie ułatwić. Jeżeli remontowane są wyższe kondygnacje, przydatne mogą być zsypy do gruzu. Zrzucanie gruzu w ten sposób jest wygodniejsze i bezpieczniejsze, niż noszenie go w wiaderkach.
autor: eemacarena
czw wrz 26, 2019 10:47 am
Forum: Własny biznes
Temat: Wirtualne biuro
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 223

Wirtualne biuro

Jakiś czas temu zacząłem się zastanawiać, czy własne wirtualne biuro nie byłoby dobrym rozwiązaniem. W końcu nie każdy chce lub tez nie ma możliwość zarejestrowania firmy w swoim mieszkaniu. W sumie to takie rozwiązanie byłoby świetne, w końcu nie w każdym mieście są takie biura.
autor: eemacarena
czw wrz 26, 2019 9:47 am
Forum: Dom i ogród
Temat: Pielęgnacja ogrodów
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 226

Pielęgnacja ogrodów

Dla której firmy pielęgnacja ogrodów Kraków nie jest żadnym problemem? Szukam firmy z Krakowa i okolic, która potrafi zadbać o duży ogród, być może nawet i go przeprojektować, by był efektywniejszy.