Znaleziono 10 wyników

autor: eemacarena
ndz paź 27, 2019 9:45 am
Forum: Zdrowie i choroby
Temat: uraz barku
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 28

uraz barku

Mój siostrzeniec zaliczył ostatnio upadek na rowerze, niemalże na samo zakończenie sezonu. Mimo, że zdjęcie rtg nie wykazało żadnych złamań, młody ma problemy z ruchomością stawu, jak również ciągle odczuwał bolesności. Załatwiliśmy w Ortopedice usg barku w Gdańsku , gdzie okazało się, że doszło do ...
autor: eemacarena
ndz paź 27, 2019 9:40 am
Forum: Zdrowie i choroby
Temat: Fizjoterapia
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 23

Fizjoterapia

Czy ktoś wie może, w którym ośrodku fizjoterapia w Warszawie jest najefektywniejsza? Potrzebuję ośrodka, gdzie będą w stanie przywrócić trochę sprawności po urazie i długim pobycie w gipsie. Najbliżej mam do Ortopediki, jednakże ze znajomych nikt tam nie był i nie podzieli się wrażeniami, ale jak cz...
autor: eemacarena
pt wrz 27, 2019 7:16 am
Forum: Przemysł i gospodarka
Temat: Pokrywy studni
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 106

Pokrywy studni

Jakiś czas temu pojawiła się informacje, że w gminie będą montowane studnie głębinowe, by móc dywersyfikować źródła pozyskania wody. Sporo osób obawia się, że niejednokrotnie pokrywa szybu studni głębinowych może być skradziona. Czy są jakieś możliwości, by takie pokrywy zabezpieczyć przed kradzieżą?
autor: eemacarena
pt wrz 27, 2019 6:27 am
Forum: Zdrowie i choroby
Temat: Opieka nad starszą osobą
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 295

Re: Opieka nad starszą osobą

Często osoby starsze potrzebują pomocy na wielu płaszczyznach. Czasem potrzebny jest także psycholog Legionowo, który będzie w stanie pomóc z problemami natury emocjonalnej, które w starczym wieku dosyć często się pojawiają.
autor: eemacarena
czw wrz 26, 2019 12:04 pm
Forum: Dom i ogród
Temat: Remont
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 877

Re: Remont

W czasie remontów należy także zadbać o to, by pewne rzeczy sobie ułatwić. Jeżeli remontowane są wyższe kondygnacje, przydatne mogą być zsypy do gruzu. Zrzucanie gruzu w ten sposób jest wygodniejsze i bezpieczniejsze, niż noszenie go w wiaderkach.
autor: eemacarena
czw wrz 26, 2019 10:47 am
Forum: Własny biznes
Temat: Wirtualne biuro
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 112

Wirtualne biuro

Jakiś czas temu zacząłem się zastanawiać, czy własne wirtualne biuro nie byłoby dobrym rozwiązaniem. W końcu nie każdy chce lub tez nie ma możliwość zarejestrowania firmy w swoim mieszkaniu. W sumie to takie rozwiązanie byłoby świetne, w końcu nie w każdym mieście są takie biura.
autor: eemacarena
czw wrz 26, 2019 9:47 am
Forum: Dom i ogród
Temat: Pielęgnacja ogrodów
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 85

Pielęgnacja ogrodów

Dla której firmy pielęgnacja ogrodów Kraków nie jest żadnym problemem? Szukam firmy z Krakowa i okolic, która potrafi zadbać o duży ogród, być może nawet i go przeprojektować, by był efektywniejszy.
autor: eemacarena
czw wrz 26, 2019 9:03 am
Forum: Turystyka
Temat: Kajaki
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 121

Kajaki

Mam ochotę na coś szalonego. Co byście powiedzieli na kajaki Krutynia? Miejsce świetne, sporo osób chwali sobie wyjazdy tam. Podobno to wiosna i jesień są najlepszym czasem na wyprawy. A latem podobno jest za duże natężenie turystów i ciężko jest znaleźć wolną przestrzeń.
autor: eemacarena
czw wrz 26, 2019 8:13 am
Forum: Dom i ogród
Temat: Szafy wnękowe
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 85

Szafy wnękowe

Która firma wykona najlepiej szafy wnękowe Częstochowa ? Chodzi przede wszystkim o ciekawy pomysł, wysoką jakość wykonania, jak również przywiązywanie uwagi do drobiazgów takich jak miejsce na krawaty czy też oświetlenie, umożliwiające utrzymanie odpowiedniego poziomu jasności w najgłębszych zakamar...
autor: eemacarena
czw wrz 26, 2019 7:41 am
Forum: Kulinaria
Temat: Kubek do yerba mate
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 124

Kubek do yerba mate

Gdzie mogę kupić jakiś naprawdę solidny kubek do yerba mate ? Nie wiem z czego to wynika, ale kilka kubków mi pękło w zmywarce, mimo, iż wedle opisu można było je w ten sposób myć. Potrzebują więc kubka wytrzymałego, który przynajmniej te 10 myć wytrzyma (rekordzista wytrzymał aż 4). Taki problem u ...